| yoachimy a întrebat:

[funda] Ma cunosc cu baiatul acesta de la gradinita.Eram cei mai buni prieteni pana intr-o excursie cand ne-am mai apropiat, si-am dezvoltat o relatie de 2 luni. S-a despartit de mine pentru ca se plictisise de monotonie ( teoretic era aceeasi relatie ca in ceilalti 9 ani, doar ca ne si sarutam ) Am acceptat sa ne despartim. Cum as putea sa-l determin sa se intoarca el singur la mine? Sa fac ceva ca sa regrete ca ne-am despartit.multumesc anticipat! :*:*

3 răspunsuri:
| VIRU a răspuns:

Fa-l gelos smug o sa tina daca inca mai simte ceva pentru. tine.

| MyFirstLove a răspuns:

Hey. Incearca sa vorbesti cu alti baieti si lasa-l pe el putin timp deoparte daca chiar mai tine la tine o sa vina sa-ti ceara explicati daca nu inseamna ca ii este indiferent.

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei:*! Esti sigura ca vrei asta?! Poate facandu-l sa regrete, il poti pierde ca prieten. Daca vrei sa fiti iar impreuna spune-i-o. Nu-l face sa sufere sau sa se simta prost. Poate el va crede altceva si nu va mai vrea sa fiti nici macar amicii. Faci cu mcrezi. Bafta! >big grin