| Laviiiiii a întrebat:

Funda mare! Va rog ajutati-ma! Deci weekendul acesta voi merge la avanpremiera unei piese de teatru, cu actori renumiti! Vor fi acolo numai vedete si cred ca si televiziunea! Eu am mai fost la o astfel de piesa dar nu era avanpremiera si televiziunea fusese la avampremiera!happy Deci intrebarea mea ar fi urmatoare: Cu ce sa ma imbrac? Nu vreau in fusta ca e frig si pantofi cu toc nu pot sa-mi iau la varsta mea! Vreau ceva mai modern, mai shic, daca puteti dati si poze!(am 13 ani juma`). Multumesc anticipat!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Urmichange a răspuns:

O pereche de UGG, niste panatloni ingustati si o bluzita larga asortata cu papuceii ar fi o combinatie buna)) eu te-as sfatui sa alegi o nuanta de bej/cafea0cu-lapte... distractie placuta!

2 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Cu nişte blugi şi o bluză? thinking
Îmbracă-te ca şi pentru oraş.
Mai elegant. Cum te simţi tu bine.
Nu trebuie să impresionezi pe nimeni, contează să îţi placă ţie cum eşti îmbrăcată, nu altora. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti iei o pereche de jeansi si o bluza alba sau rosie si o pereche de UGG chiar... eu asa m-as fi imbracathappy bafta///