| Rebeeca17 a întrebat:

FUNDA Mi-e rusine sa ma dezbrac in fata prietenului meu! Mai de mult eram grasa ( am slabit vreo 20 de kg ) si m`am ales cu niste vergeturi pe sani, picioare! sad

Răspuns Câştigător
| Adina77 a răspuns:

Buna!
Incearca sa te comporti firesc,caci cine te iubeste,te iubeste cu ele,cu tot.
Nu incerca sa te scuzi sau sa atragi atentia asupra lor.
Eventual daca intreaba,ia-o ca pe-o gluma,zi si tu ceva de genul ca ai avut o perioada mai stresata si te-ai ingrasat cu ceva timp inainte,si-ai avut o ambitie asa de mare,ca te-ai mobilizat asa de drastic si-ai slabit asa de rapid,incat ai ramas cu urmari.
Si ia-o ca pe-o gluma,na, ce sa-i faci, tie cand ti se pune pata...si apoi accentueaza rezultatul, spunandu-i ca esti foarte mandra de ce-ai obtinut, si ca.chiar nu te deranjeaza deloc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu incearca prima data si daca face strambe ii zici ca asta i-a fost soarta.

| Vlados a răspuns:

Stai linistita. Daca te place te placa asa cum esti... fara emotii tongue si fara rusine nu ai de ce :* succes

| angel09 a răspuns:

Pai incearca sa te dezbraci prima data seara si poti aprinde o lumanare parfumata... apoi incet incet te vei obisnui si vei trece peste blocajul emotional.E posibil ca vergeturile sa nu fie asa vizibile cum ti le inchipui tu...totul tine de atitudinea ta. Daca prietenul tau va fi deranjat de un lucru atat de minor atunci nu te merita.Bafta!