| Diana1172 a întrebat:

Funda!:* Nu stiu ce sa-i iau prietenului meu de valentine's day chatterbox big grin nu e genul romantic, umbla mereu prin cluburi, ii place muzica si chestii de astea. Va rog sa-mi dati niste idei. Ms:*

Răspuns Câştigător
| Aurorah a răspuns:

Buna Diana!
Ei bine dupa caracteristiciile date mai sus inteleg ca este un baiat stapan pe sine care stie ce vrea deci categoric nu este romantic nu stiu poate cadoul ideal pentru el nu ar fi un cadou "in sine" poate o plimbare, sau sa mergeti la club sa va distratii cum nu ati facut-o vreodata sau poate un moment singurei la un film sau daca sunteti un cuplu mai "rebel" si indragostiti sa faceti ceva nebunesc :-p sau daca preferi cadouri eventual un parfum, ceas, camasa mai de discoteca(conform stilului partenerului tau) deci practic ideile de mai sus nu se incadreaja in categoria "romantism" sunt doar niste mici atentii de VD!happy
Bafta!happy

1 răspuns:
| sol_5564 a răspuns:

Eu zic sa inramezi o poza cu voi doi si asta o sa fie cel mai frumi cadou love struck