| LALALALALALAAAAAA a întrebat:

*FUNDA* Nu stiu ce sa mai fac cu parul meu. Am parul lung, tuns in scari. Ieri mi-am facut codite impletite in tot capul si astazi o sa mi le dau jos inainte sa ies afara. Nu stiu daca o sa imi stea bine dar in fine. Ce coafuri imi recomandati? Repet: Am parul saten cu suvite blonde mai lung, tuns in sari si breton.
FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| Roxxet01 a răspuns:

Pai dac ti-ai facut codite impletite o sa-ti stea cam voluminos si cretz...eu zis sa ti lasi desfacut sau sa-ti pui o cordeluta de par
batting eyelashes

2 răspunsuri:
| alyvaly a răspuns:

Intindeti-l cu placa si se vede foarte frumos si da-ti cu ulei de par ca sa iasa suvitele in evidenta