| deniidenisa156 a întrebat:

FUNDA! Pentru cei care sunt la MATE-INFO, stiti cate ore pe saptamana se face la informatica si cate la mate?, si daca se poate si un orar pentru cei care sunt, si legat de calculatoare, cat dureaza sa schimbi o placa de baza?

Răspuns Câştigător
| Patricia13BlackCat a răspuns:

Conteaza la ce liceu esti. In Bucuresti de exemplu sunt 5-6 ore de mate si vreo 2 de info.

4 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Pentru placa de baza, mie imi ia cam 15 minute.

| deniidenisa156 explică (pentru JohnnyWylde):

Si daca duci la unu care repara calculatoare, si tata a zis ca schimba tot de acolo cam cat dureaza?

| JohnnyWylde a răspuns (pentru deniidenisa156):

Nu stiu, depinde de cat de bun este tipul.

| deniidenisa156 explică (pentru JohnnyWylde):

L-a si facut deja, merci pentru raspuns.