| DyaElla a întrebat:

Funda pentru cine imi ghiceste parerea: Ce e cel mai tare? percing in lb, in spranceana dreapta, partea dreapta a buzei sau multe tatuaje (preferabil pe mana sau abdomen)? daca se intampla sa fie 2 cu acelasi raspuns si e corect dau funda primuia

Răspuns Câştigător
| Cereala a răspuns:

Eu ghicescwinking toate, intr-un cuvant : B.i-l.l. happy

5 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Cel mai tare e piercing in vitrina la bijuteriewinking

| DyaElla explică:

Moda e schimbat-oare dar gusturile raman aceleashi, insa unii se pare ca au cam ramas in urma.

| Allexis a răspuns:

Un piercing in creier iti recomand...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piercing-ul in creier ar fi cel mai indicat, abia v-ar creste, cu vreo 50%, masa cutiei craniene.

| killtek a răspuns:

De unul in sfarc ce zici? sau...in clitoris laughing)