| Dσℓℓу a întrebat:

Funda pentru rasp la O intrebare mai dusalaughing. luni, pe 14 este Valentine`s Day... se dau cadouri intre cupluri. o colega de`a mea ma contrazice si spune ca merge sa dam si la profesoare cadouri ( fetele sa dea la profe cadouri de sf valentin) ...normal ca nu e adv. dar in fine va intreb pe voi.prea a insistat. ma face sa cred ca e proasta. nu`i asa ca de sf valentin nu se dau cadouri la profe?happy}

Răspuns Câştigător
| Giulia_7179 a răspuns:

Categoric nu ...numai daca vreun elev e indragostit de vreo profa tanara laughing)

2 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu nu se dau. dam cadouri de Craciun, de Pasti, de 1 si 8 martie, acum dam si de 14 februarie?! raised eyebrows

| Static a răspuns:

Asa este, de Sf Valentin se ofera cadouri doar celui/celei iubit/a. Daca colega ta nu intelege, las-o pe ea sa faca cadouri profesorilor si se va face de ras. :p fundita?