| Izza_8670 a întrebat:

FUNDA pentru statusuri de genu "Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

1 răspuns:
| Aleeeka a răspuns:

Nu mai e ea, fata ce tăcea! Astăzi îţi spune pa! Ieri poate-i păsa oh go on
Zâmbesc. Îmi aprind ţigarea. Te privesc. Spun că plec. Tu-mi zici „Te iubesc". Nu te mai ruga de mine, degeaba speri. Chiar dacă ne împăcăm, n-o să mai fiu proasta de ieri!
Unde am fost eu`, n-o sa ajunga niciodata`. Iar daca crede asta`. E o proasta`.
! Puţini mă cunosc. De ştiut, mă ştiu o grămadă. Unii ştiu de ce-s în stare, alţii nu vor să creadă!