| anonim_4396 a întrebat:

Funda promit! Raspuns va rog! Hei...nu radeti orce as zice! Deci. buna am 15 ani, si nu am avut niciodata contact sexual. De la o vreme am simptome ciudat :balonare, lipsa poftei de mancare, varsaturi, intarzierea menstruatiei, scurgeri maronii, dureri de cap.Acum o saptamana m-am masturbat singura. cu mana. As vrea sa intreb daca exista vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata, adica chiar nu stiu ce sa fac, am toate simptomele si mi-e frica rau mai ales cand am vazut scurgerile acelea destul de mult cu ceva maroniu. deci mi-e asa frica stiind ca am doar 15 ani. Da nu am avut contact sexual. da tot mi-e frica raaaaaau si nu stiu ce sa fac! Poate imi dati voi sfaturi. Nu pot cumpara test de sarcina oricum dang sunt prea mica, mi-e frica! Sigur nu pot ramane insarcinata, adica nu am cum, nu e nicio posibilitate?crying crying Menstruatia mi-a intarziat deja 3 saptamani si nu exista semne ca ar veni.crying mie fricaaaa, vreau sa mentionez ca de obicei nu imi venea chiar atat de neregulata, am de la 12 ani//

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata de la un deget sau de la ce obiecte ai folosit, nu mai spune la nimeni problemuta ta ca va rade de tine, serios

| ღBrunette a răspuns:

Ce?! Cum mama naibii sa ramai insarcinata? Tu gandesti ce spui? straight face Ai fost informata de tot ceea ce implica viata sexuala? Cunosti consecintele? Cin' te pune sa te masturbezi daca habar n-ai pe ce lume traiesti? Nu mai sta speriata in fata pc-ului, ci documenteaza-te si abia apoi treci la practica!