| vRawr a întrebat:

FUNDA! Răspuns rapid! Am împrumutat de la cineva un aparat foto Sony CyberShot, am făcut câteva poze cu el,dar acum nu se mai deschide, l-am pus şi la încărcat, etc, ce să îi fac?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pot fi 2 probleme si anume:
1-daca s-a descarcat bateria de tot, trebuie sa-l lasi 10-12 ore la incarcat.
2- poate s-a stricat, atunci nu mai ai ce face, trebuie sa-l duci la un service!
Incearca punctul 1 daca nu se rezolva du-l la un service! Bafta!