| cherokee1 a întrebat:

FUNDA.Salut TPU! Sunt curios:asa cum exista reviste gen Bravo in care sunt stiri legate de cantaretii din ziua de azi si are si postere, exista si reviste legate de muzica rock care se pot gasi la chiosc?

3 răspunsuri:
| Mexx99 a răspuns:

Buna.Nu tare are rost sa cumperi reviste gen Bravo, sau bravo girl de la chiosc.Mi s-a intamplat de multe ori sa gasesc aceleasi articole in multe dintre reviste.Mai e revista cool girl, care costa 5 lei. Poti lua acele informatii de pe internet, iar postere poti cumpara tot de pe net. Pupici

| cherokee1 explică (pentru Mexx99):

Am intrebat daca exista reviste de MUZICA ROCK disponibile la chioscuri.

| inmedio1 a răspuns:

Buna dimineata Octavian

In magazinele Inmedio poti gasi revistele internationale Mojo (Anglia) - http://inmedio.ro/categorii/divertisment/muzica/465-mojo-anglia si Classic Rock (Anglia) - http://inmedio.ro/categorii/divertisment/muzica/147-classic-rock-anglia

Pentru a fi la curent cu noile aparitii ale revistelor tale favorite, tot ce trebuie sa faci este sa accesezi site-ul nostru, www.inmedio.ro, sa iti faci cont, sa accesezi paginile publicatiilor si:

1. sa te abonezi la alerte pentru ele (astfel te vom anunta pe mail de fiecare data cand apare editii noi ale acestora)
2. sa iti rezervi apoi revistele dorite in magazinul Inmedio preferat (astfel, vom pastra cate o copie a lor pana in momentul in care vizitezi magazinul)

O zi frumoasa iti dorim