| Georgi12345 a întrebat:

Funda si vot!
Buna TPU. sunt noua pe aici.de mult timp citesc intebari si aspunsui care m-u ajutat.
am nevoie de ajutor.
stiu ca suna banal. imi puteti spune truci pentu un sarut pefect? gen. musca, suge [limba parteneului] si altele.
va inteb fiindca fortul meu prieten mi-a eprosat faptul ca nu saqrut bine...
ajutati-ma va rog. spuneti-mi ce sa fac cu limba. vreau mai detaliat daca se poate. big grin

HELP PLS!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| LoveIsForFree a răspuns:

Lasa' dupa baietiwinking.

| Georgi12345 explică:

Scuze pentu greselile gramaticale!
Ma gabeam foate tare. big grin

| Georgi12345 explică:

@ LoveIsForFree Probabil nu ai mia mult de 11-12 ani.hee hee