| ady900 a întrebat:

Funda si Vot. Spuneti-mi si mie cum sa modez un xbox 360 slim fara a desface xbox-ul. Nu vreau raspunsuri de genu " Lasa si du-te le un reparator" " E prea greu lasa " daca stiti, stiti daca nu pastrati raspunsurile istea inutile pentru voi. Dau funda Si Vot.

2 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Nu este posibil asa ceva! pentru a moda trebuie de desfacut

| tpuforyou a răspuns:

Ai ocazia sa>l strici, si pierzi si garantia...
Daca vrei sa sune bine il poti moda ff usor exista unele programe, hacuri gratis care atunci cand le instalezi o sa ai parte de lag>uri ff multe!
Bafta! happy