| xxxxxxxx a întrebat:

Funda...siteuri de unde sa descarc melodii, si siteuri nu sa-mi ziceti sa caut pe google

Răspuns Câştigător
| Bratzz a răspuns:

Www.listentoyoutube.com este un site super de pe care poti descarca ce melodie vrei. Pentru a descarca melodia trebuie sa intri mai intai pe youtube, apoi pe melodia dorita si copieazi link-ul, apoi il bagi in casuta unde scrie Enter URL, dupa asta dai Download MP3 si iti va aparea din nou Download MP3 dai click din nou pe el si asta-i tot. Sper ca te-am ajutat. Daca nu intelegi ce ti-am spus, poti sa te ghidezi dupa ce scrie pe listentoyoutube. :)

4 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Incerca pe fisierulmeu.ro
Dar ai limita de cateva melodii pe zi, daca nu iti faci cont premium (nu merita tongue )

| IustinaC a răspuns:

Spaces.ru

Fisierul meu.ro

http://www.listentoyoutube.com/index.php (pe site-ul acesta descarci muz de pe youtube) funda plizz;)

| sisoloco a răspuns:

Muzica 123

| tripleM a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/
de p site-ul asta poti descarca piese de pe youtube;) doar bagi linkul de pe youtube si descarci...;)