| LuminitaS a întrebat:

FUNDA! Spuneti-mi va rog cine a comandat dupa acest site http://asia-fashion-wholesale.com/ sau ceva in genul, dresslily etc. Imi este teama sa nu imi iau teapa. Eu comand doar dupa site-uri din Romania unde se plateste ramburs. A comandat cineva? Si daca da, cum e?

1 răspuns:
| DragonSilver a răspuns:

Pai,din punctul meu de vedere nu prea cunosc acest site, dar iti pot recomanda alliexpress.com sau amazon.com deoarece din multe grupuri pe Facebook si din multe discutii acestea sunt cele mai sigure, in caz de vreo problema banii tii se returneaza, plata se face inainte! Exceptie fac site-urile din Romania, care platesti ramburs.