| Anonim2938 a întrebat:

Funda! Stie cineva statusuri cu prostii(dar sa fie statusuri de fete)... dau fundita celor mai multe!

2 răspunsuri:
| BlueRel a răspuns:

Imi bag **** in ele sentimente, ca sunt
momente cand nu mai am argumente! Viata este ca si parul de la c*r...Scurta si plina de *****

| BlueRel a răspuns:

Scoate-ti poza aia de la avatar, ai o fata de cocalar ordinar, adus de arabii din Bazar...
Te mai bag odata`n mata, Te pup Si-am plecat :*
Pisamas pe voi de panarame ca umbla`ti din floare`n floare
Hai zdreanto iesi in fata, dai tu pofta de viata. Arunca gesturi de tarfa din tine, suge`o cum stii tu mai bine. Te ia cu el, tu ai vrut, dar el se pisa pe tine si iti da free