| NoPitipoanceAllowed a întrebat:

Funda! Sunt un pic frustrata, nu am avut prieten pana acum(si nu m-am sarutat cu nimeni). Tocmai am trecut a 8-a, si aud fete de-a 4-a care se lauda ca s-au sarutat frantuzeste cu nu-stiu-cine. Faza e ca eu sunt foarte scunda si slaba(chiar nu pot sa ma ingras) si multi baieti rad de mine pe tema asta.Mereu colegele mele sunt fluierate pe strada si isi dau mesaje cu baieti,numai eu nu.M-a placut un baiat de la clasa vecina, dar ceilalti au facut misto de el pana s-a lasat de idee.sad Ce sa fac ca sa conving baietii ca nu sunt asa "pici" cum ma cred ei? Nu vreau raspunsuri la misto gen"sa faci sex cu ei"happy

Răspuns Câştigător
| AngelliGina1981 a răspuns:

Eu am avut primul prieten intr-a 9-a si primul sarut intr-a 10-a, eram destul de ...invizibila in gimnaziu insa cum am mai crescut lucrurile au inceput sa mearga de la sine. Nu dispera, viata curge si iti aduce lucrurile de caie ai nevoie exact atunci cand te poti bucura de ele. Ps: copilele de clasa a 4-a care isi dau limbi cu tipi merita o bataie buna.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E mai bine asa sa stai pe teritoriul tau pana ajungi femeie in toata regula la 18 ani si vei gasi un om de calibrul tau ori unul care nu tine cont cum arati.

| RoxRoman a răspuns:

Mai nu te mai gandi asa. si eu eram asa ca vai de mine sunt a 8a si nu am prieten.o sa vezi o data ce ai intrat la liceu e altfel. si ce e al tau e pus deoparte deci stai linistita ca o sa iti vina si tie randu. si alea de-a 4a o sa ajunga departe... daca ma intelegi.