| yoachimy a întrebat:

FUNDA :*. Timp de 9 ani am fost simpli prieteni. Într-o excursie ne-am mai apropiat unul de altul, si am stat ceva timp împreuna, până el a decis să pună capăt relaţiei, pe motivul că nu mă considera mai mult decat o simplă prietenă ( bineînteles că ulterior m-am întrebat de ce am mai fost împreună dacă el nu ma considera mai mult decat o prietenă, tot nu am găsit răspuns la întrebare ) Daar... aş vrea nişte sfaturi. Cum aş putea sa-l fac să se întoarcă el singur la mine? Să mă vrea înapoi. Vă rooog! Multumesc anticipat! :*:*

Răspuns Câştigător
| iberostar a răspuns:

Chiar ai vrea sa fiti din nou impreuna? fii tu insuti in prezenta lui incearca sa ii zambesti cand se uita la tine, fii dragastoasa cu el adica da-i de inteles ca tu inca mai vrei sa fii cu el si daca vezi ca si el vrea atunci vorbiti... oricum sa fi tu cum ai fost si in tabarawinkingdaca tot te vrea ca pe o prietena atunci ramaneti prieteni (e mai bine decat nimichee heebaftahappy

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu cred ca ai ce faca, daca el nu te vede mai mult ca o prietena, Doar accepta situatia. Mai sunt baieti.

| Bella03 a răspuns:

-Daca el te considera doar o prietena, nu cred ca mai e posibil sa te placa.
Inearca sa rogi pe cineva sa il intrebe daca mai tine la tine catusi de putin.