| YukyTsukiyomi a întrebat:

Funda urgent am un proiect la geografie si tema este lumea inaltimilor tibet si himalaya di vreau sa fac un videoclip cu imagini si peste imagini sa pun scrii imi puteti da niste idei si cum sa-l folosesc? multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Lalalalalalala a răspuns:

Depinde in ce program vrei sa folosesti. Daca vrei numa imagini sugerez sa faci o prezentare power point( ex: http://www.nicepps.ro/) pentru ca este simplu si poti pune pe slide si muzica si poze, scris etc dar daca vrei video neaparat la indemana ai windows movie maker;)