| FallenAngel_1726 a întrebat:

Funda! Va rog frumos cine poate sa imi dea un site de unde pot lua grilele pentru toate examenele pentru administratie publica de la facultatea spiru haret. Dau sute de funde oricate...doar sa-mi dati grilele rezolvatepuppy dog eyes.

1 răspuns:
| belze9but a răspuns:

Eu am absolvit spiru haret si am invatat numai de pe acest site http://www.ush.ro/. Iti dau si datele mele de autentificare, ca nu mai am ce face cu ele, madalina_mocanu - sYXTuT9P, ca solutie de moment, pana iti faci si tu cont. La forum intri pe facultatea la care esti, anul, specializarea si gasesti toate grilele rezolvate, bafta >:d<