| Andrada0025 a întrebat:

FUNDA! Vi se pare decent ca doi indragostiti sa mearga unul la celalalt, sa se giugiuleasca, sa se sarute pe gat, sani si abdomen? Sunt lucruri perverse sau asa se intampla in fiecare cuplu? Ce parere aveti? Voi faceti asa ceva cu persoana iubita? Este ceva normal sau se depaseste masura?

4 răspunsuri:
| Fabb a răspuns:

La faza cu sanii si abdomenuu mi se mare cam ciudat, si la faza cu mangaiatul laughing Acum depinde de varsta eu zic ca daca ai vreo 14-15 nu prea merge, nici la 16 nu e acceptabil laughing
FUNDA?

| LastKisss a răspuns:

Masura se depaseste dupa parerea mea in cazul in care se dezbraca. Daca totul se petrece cu hainele pe ei, eu zic ca e ok. Nu mai sunt vremurile in care primul sarut il aveai in fata altarului, asta este. daca se iubesc sau sunt indragostiti unul de altul e ok, zic eu

| LastKisss a răspuns:

A da si am uitat sa adaug ca mi se pare decent, atat timp cat nu se afiseaza in public

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai uitat sa specifici varsta. daca e vb de doi indragostiti la 14 ani nu e normal, daca e vb de doi indragostiti la 18+ e foarte normal