| alexandrastietotul a întrebat:

Funda
+vot
auziti... am stat cu un baiat si l-am iubit.eram naiva scredeam cal iubesc si ma culcat cu el. eram virgina. apoi m-a >lasatcrying. acum stau cu un alt baiat, care mi-a fost rusine sa-i zic ca nu mai sunt virgina, si l-am mintit ca sunt, acum baiatul asta ar face orice pentru mine, si a zis ca ma ia si de nevastalaughing,,, stau de ceva vreme cu el, pentru ca zice sa sunt virgina. si asa ii place, intr-o seara am vb cu el, si nu stiu cumm a fost vorba si a zis sa jur ca inca sunt virgina.si am jurat ca proastacryingdin iubirecrying, el ma crezut, si asteapta, dar sa nul tin mult, el crede ca el va primul, dar de unde:crying, nu stiu ce sa ma fac, il iubesc si il voi pierde, el cu fetele care nu au fost virgine a stat foarte putin, apoi le-a lasatcrying. ce sa fac? sai trimit un mesaj dar ce sa-i zic? m-am mai si juratsad ma ajutati? va implor? ce sa fac? va rog, sunt disperatacrying va rooog. funda+vot

Răspuns Câştigător
| BalonaşDulcee a răspuns:

Parerea mea e ca baiatul cu care ai fost si ti-ai inceput viata sexuala e cel mai mare tampit. happy de ce? pentru ca asa au inceput sa devina toti baietii happy si cu prietenul tau actual, e aiurea sa-i zici asta dupa ce te-ai jurat ca inca esti domnisoara. Trebuia sa te gandesti ce fel de baiat este acela cu care ti-ai inceput viata sexuala si desigur de cat timp erai cu el. De ex. am stat cu un baiat 4 luni abia ieri m-am desparit de el, nu cred ca iti poti imagina cat de mult il pot iubi, sunt in stare sa omor pe oricine pentru el, sunt in stare sa fac orice pentru el in afara sa fac SEX cu el, pentru ca in astea 4 luni l-am cunoscut, el este baiatul care sta cu o fata isi face nevoile si le lasa oh go on. Si m-am gandit bine daca are vre un rost sa o fac cu el happy si nu chiar nu avea. Si asta a fost motivul de care ne-am despartit happy Trebuia si tu sa te gandesti inainte happy si baiatul asta daca te-ar iubi te-ar intelege, daca i-ai explica Dar tu scuza-ma ca-ti zic... ai fost cam proasta sa te juri, pentru ca acum baiatul asta nu prea ar mai putea avea incredere in tine. pentru ca l-ai mintit odata cu ceva grav. Sunt fata stiu cum e sa suferi dupa cineva care chiar ti, dar crede-ma nu cred ca o sa ii pice bine cand o sa vada sau o sa afle ca nu mai esti sad De ajutat nu avem cum sa te ajutam, tu daca chiar crezi ca baiatul asta tine la tine spune-i adv, si daca chiar te iubeste te v-a intelege. [iar daca tine cu adv la tine te va ierta... sau macar va trece peste minciuna spusa de tine, dar nu uita vorba aia : " Iti ia ani intregi sa cladesti increderea cuiva, dar iti poate lua decat cateva secunde ca o pierzi" ]
Bafta kiss sper ca baiatul asta sa te inteleaga, spune-i ca ai facut`o cu baiatul ala ca il iubeai, erai mai mica... mai naiva, si credeai ca vei ramane cu el. Pupici si o seara frumoasa kiss

2 răspunsuri:
| doli a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa stai de vorba cu el si sa ii explici ca ti-a fost frica sa ii spui adevarul pentru ca nu vroiai sa il pierzi. Spune-i ca il iubesti si ca iti pre rau ca l-ai mintit, dar nu vrei sa il pierzi. Daca si el te iubeste te va intelege chiar daca probabil la inceput va fi putin supaat.Mult succes si sper ca te-am ajutat macar un pic happy.

| Dianaaxd a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa ii zici ca nu esti virgina ori cum nu-i nimic. respira adanc sciei mesajul sau mai bine spune-i face2face adevarul ee mult mai bine sa afle adevarulhappy trage aier in piept si spune-ihappy daca te iubeste o sa inteleaga si o sa mai fie impreuna cu tinehappy ori cum nu e sfarsitul lumihappy! MULTA BAFTA!