| anonim_4396 a întrebat:

Funda + Vot ! Buna TPU am o problema mare spun eu . iubesc o fata i-am spus asta pe mess cand erea off neavand tupeu in real la telefon etc si asteptam raspunsul cand a intrat dar am facut o prostie foarte mare am amenintat oarecum un baiat pentru ca am auzit ca o plc si ea a flat si in loc sa-mi raspunda daca vrea sa fie cu mine a spus "pentru ca ma placi ai amenintat sti u pe cine? oh go on " va rog mult ce sa fac stiu ca nu am facut bine dar acum nu vreau sa o pierd o iubesc foarte mult crying PS : Nu vreau cu uito si treci mai departe vreau cum sa rezolv sad: Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Stiu ca iti e greu, dar trebuie sa iti faci curaj sa vorbesti cu ea fata in fata.pentru ca i-ai spus asta pe mess s-ar putea sa creada ca esti un las.trebuie sa vorbesti cu ea si sa clarifici situatia.rau nu are ce sa ti se intample.in cel mai rau caz sa afle mai multa lume dar si daca afla ce? acum sa nu-mi spui ca acele persoane nu au fost macar intr-o situatie asemanatoare.trebuie sa iti faci curaj.aa si cand ii vorbesti priveste-o in ochi si pastreaza contactul vizual cat de mult poti.succes!

| EvilThoughts a răspuns:

Spune-i in fata ca o placi! Poate ai noroc sa te placa si ea. Oricum, daca zice da trebuie sa te vezi cu ea si tot nu scapitongue
Si daca zice nu, fruntea sus.Inteleg ca o iubesti si cred ca ar trebui sa ii spui pur si simplu ce simti!happyBafta!

| hunterpainting a răspuns:

a spus "pentru ca ma placi ai amenintat sti u pe cine?
si la asta tu ce i-ai zis? da sau nu?

daca nu vrea cu tine nu ai ce sa faci

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Eu una daca baiatul pe care il plac ar ameninta oarecum cum spui tu pe un altul pentru mine...sincer m`as simti bine laughing)... poate sunt mai ciudata big grin
nu stiu ce sa zic mai mult... daca nu ti-a mai spus nimic poate nu te place.sad