| BoomLove a întrebat:

FUNDA+VOT! Buna TPU, am o problema minora-majora cum vreti sa o luati. Am 14 ani si nu am sani aproape deloc! Mi-e groaza ca o sa vina vara si o sa merg la piscina si o sa rada toata lumea de mine. As vrea si eu sa imi spuneti niste "retete" pe care sa le pot prepara eu singura acaasa. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexandra1234321 a răspuns:

Stai linistita eu sunt in aceeasi situatie si sunt mai in varsta decat tinelaughing intr-adevar e u complex mai ales vara dar nu prea ai ce face...am citit retete pe net cu ulei de masline si marar prostii babesti.sunt si la farmacie f.multe tratamente dar nu ai cum sa stii daca vor functiona.depinde de organism, hormoni si alte cele.stiu e nasol dar cine te iubeste te iubeste si asa.

1 răspuns:
| Larisa a răspuns:

Din pacate nu exista retete minunesa ai sani mari, te-ar ajuta daca te-ai mai ingrasa un pic, un at mic secret ar fi sa-ti cumperi dresul de baie cu sutien push-up.