| MenInShadow a întrebat:

[Funda+Vot] Sall TPU. Luni eu am examenul la romana... si am 1 culegere de exercitii. Testul 50 care ar trebui sa fie cel mai greu (ultimul test) il termin in 15 min. Este foarte usor. Daca stiti vreun site cu exercitii de gramatica/literatura clasa a 8 a, nu conteaza daca sunt online sau nuhappy
Daca stiti, pls imi ziceti si mie va rog... Aa, si cu ce trebuie sa vin la examen? stiu ca nu am voie cu tel. Dar pot venii cu un ghiozdan nu? cu pixuri multe toate de aceiasi culoare, si cam atat? dar ziceti si voi, poate mai e ceva happy [Funda+vot]
P. S. Scuzati categoria happy

2 răspunsuri:
| ATD4guitar a răspuns:

Incearca sa rezolvi subiectele din anii trecuti cum ar fi:http://www.youtube.com/watch?v=Wyl9GMM8grw

In sala de examen nu ai voie decat cu penarul si instrumentele de scris si ce ai nevoie.Ghiozdanele,telefoanele,toate celelalte vor fi puse intr-o sala separata.Succes!

| FunnyLove a răspuns:

Eu mai stiu ca trebuie sa mergi cu buletinultongue...Adica cel putin la noi trebuiehappy...Succes:*