| MenInShadow a întrebat:

[Funda+vot] Scuzati categoriahappy Deci am probleme cu site-ul. De multe ori, cand vreau sa pun o intrebare, sau vreau sa intru pe "vizionare profil" sau sa dau un raspuns imi apare ceva de genul "TPU are defectiuni tehnice. incercam sa le reparam cat de curand. Multumim" si nu pot sa raspund sau sa pun intrebarea. Vi se intampla si voua sau doar mie? Si de la ce este?[Funda+vot]

Răspuns Câştigător
| una_6091 a răspuns:

Daca dai click repede si de multe ori consecutinv pe o categorie asa ti se intampla, la fel si mie asa este o eroare de la site, nu ai ce face

2 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Da, si mie mi se inatmpla. este de la ei, nu ai ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema si la mine.E de la ei...