| MIRUNA_3089 a întrebat:

FUNDA+ VOTURI cum pot sa vad daca mi-a dat cineva cerere de grad de rudenie pe facebook? va rooog cat my repede puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Sonia a răspuns:

Pai in mod normal ar trebui sa iti apara la notificari.

| Tooooo a răspuns:

Pai iti trimit ntificari prin email sau unde ai si cererile de prietenie e simplu cauta tu pe la notificari daca asa nu gasesti si cu siguranta o sa le gasesti mult succes skumpo

| micutsa19 a răspuns:

Daca ai primit cerere iti va aparea in rubrica unde ai:cereri de pr,msj, notificari, aceasta iti va aparea la notificari