| Andarock a întrebat:

Funda + voturi! Imi puteti da niste nume pentru facebook? Ma cheama Anda. happy

9 răspunsuri:
| Andarock explică:

. Va multumesc. sad Dar nu prea imi plac aceste nume. Eu vreau parca alt nume mai interesant. sad
. Daca imi place sa pictez, imi puteti da alte nume? (dar sa contina numele Anda!).

| ZumZz a răspuns:

Mmm thinking

Anduu' Shh, Andaa daadaa, Anda mah...

cam atat pe moment laughing

| MyFirstLove a răspuns:

Poi. Anda si atat, Anda chill, Anda sec, Anda sweet, Anda blue, Anda happy

| MyFirstLove a răspuns:

Si iar sa ne dai NEFOLOSITOR si STUPID

da chiar imi place pai va invita sa ma votati STUPID... Dragutzo eu chiar am vrut sa te ajut,, de fapt toti cei care tiau comentat au vrut sa te ajute. daca iti place sa pictezi inseamna ca ai imaginatie. asta inseamna ca poti sa-ti gasesti singura un nume. daca esti atat de buna.

Acuma sa curga STUPIDURILE laughing)

| MyFirstLove a răspuns:

Si iar sa ne dai NEFOLOSITOR si STUPID

da chiar imi place pai va invita sa ma votati STUPID... Dragutzo eu chiar am vrut sa te ajut,, de fapt toti cei care tiau comentat au vrut sa te ajute. daca iti place sa pictezi inseamna ca ai imaginatie. asta inseamna ca poti sa-ti gasesti singura un nume. daca esti atat de buna.

Acuma sa curga STUPIDURILE laughing)

| Bubbchac a răspuns:

Hey! kiss Am cateva nume pentru tine. Nu stiu sigur cat o sa iti placa. tongue
AnDA-ABalsnash Atf
MooZy Anda Clor
Mydney Anda Booble
anda ~ Douzle Zrop
MC BY Anda
a n d a DUDA
Sper ca te'am ajutat cat de cat. Bye bye! kiss

| Powpow a răspuns:

Pune numele tau adevarat e cel mai bine.asa te vad altfel oamenii.decat sa-ti bagi un alint tampit, parerea mea, fara suparare pentru ceilalti :-P

| strawbbery98 a răspuns:

Anda Bff

| Ele2 a răspuns:

Anduta, AnDrUtZa2011, Andutza-Rock, Lady*Anda, AnDa%AdAm, Andalusia2011, Frumusica-Anda...