| MăăDă a întrebat:

Funda] Vreau ceva statusuri de genu " Baiatu` : Te Iubesc ♥! Fata : Si eu ♥! Baiatu` : Nu te cred, demonstreaza`mi, tipa sa te auda toata lumea! Fata ii sopteste : Te iubesc ♥! Baiatu` : De ce asa incet? Am zis sa te auda toata lumea... Fata : Tu esti lumea mea ♥! happy" urgenttt

Răspuns Câştigător
| Ryuuzuka a răspuns:

Poi iti dau cateva funny :Vand mazare in coaja de cartof cu pioneze ruginite si vrej verde la cel mai mic pret de pe piata...rog seriozitate

Ma plictisesc... numar o bila in trei colturi...DND

DaK esti urata nu da buzz...Impushcate!

Sper ca aceste texte se potrivesc pentru statusuri...

Generez in generatie generatia ce va urma sa fie generata in alte generatii!

Do not disturb k ma masturb...DND

Frec menta...Vand menta frecata...

Nu da buzz ca-mi blochezi calculatorul. No Comment...

Tanar si nelinistit caut lemne pentru foc

Sunt rece ca ghetza si caut femeie fierbinte...
Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba

Il iubesc si prostutzul nu-si da seama

Priteni falsi sa dea BUZZ, astazi fac prezenta!

Cel mai nasol lucru este sa te simti in plus acolo unde candva erai totul

A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!

Intr-o zi ne-am intalnit, si ne-am placut si ne-am iubit, lumea parca a innebunit, si intr-o zi ne-a despartit
Nu prea am gasit ceai vrut tulaughing In fne.pup:*.