| Expertul a întrebat:

Funda!Vreau niste "injuraturi" cu care sa inchid gura la cei care ma injura sau fac misto de mine happy dau funda si rog seriozitate

4 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Pai daca iti zice vreunul ceva poti sa ii zici "taci taci imputitule ca ai 2 serpi acasa" sau sa-i zici sa inchida gura ca miroase a canalizare.

| xDepression a răspuns:

Iti urez sa ai in fata casei 4 masini : salvarea, pompierii, politia si dricwl
ba *** beata daca iti fwt o flegma intre ochi te spal pe fata XO astea le folosesc ew.-.

| alex3010 a răspuns:

Ba retardatule daca ma mai injuri sau mai faci misto te bat de nu sti cum te cheama nici cu buletinu in mana

| emmamaddy a răspuns:

"ba cu glumele astea m-au at afara de la gradinta"winking