| MeGhosta a întrebat:

FUNDA! love struck cam pe unde se gaseste spray dinacela de par?[in ce fel de magazine]batting eyelashes cu care iti faci suvite care trec la spalare big grin sau extensii colorate thinking

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Buna:*

pai la farmaciebig grin sau in hipemarke-turi

3 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Se gaseste la metrou

vorbesc la modul cel mai serios

cred ca e 12 lei sau ceva de genul

| Katerine a răspuns:

Gasesti hair color spray: unde se vinde goasa chestii pentru desen sau unde se vind diferite lakuri pentru par luci pentru par. etc.

| Katerine a răspuns:

Hair color spray gasesti in magazine unde se vinde diferite chestii pentru pictura sau unde se vinde lacuri pentru par luci pentru par etc.