| KiddSimo a întrebat:

Funda?!; x

imi plac mult filmele indiene:X cand eram mica daca imi puneai filme indiene eram cel mai cuminte copillaughing

am vazut un film care mi-a plc cel mai muult dar...nu l`am mai vazut de atunci pentru ca nu stiu cum se numestesad

era ceva de genu: 2 frati gemeni care se despart si cand ajung mari se intalnesc si ajung sa se bata dar nu apuca sa se bata ca ii desparte un fulger...nu stiu cum sa explic pentru ca eram foarte mica si numai tin minte asa binehappy

plsss daca stie cineva:X

4 răspunsuri:
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Lantul amintirilor funda?

| bella1998 a răspuns:

Lantul aminitirilor este filmul pe care l-ai vazut. si mama mea l-a vazut si eu l-am vazut si a fost super. sper ca ti-am fost de ajutor. funda? plz

| KiddSimo explică:

Nu e lantul amintirilorcrying

ala e ca 3 frati...si nu e niciun fulger cand se bat... offf