| Laurici :x a întrebat:

Funda:X nu stiu de ce nu merge sa sterg commurile lasate de prietenii mei la o poza, a lasat prea multe si nu se mai vad celelalte comuri lasate de altii sad si nu mai merge nici sa imi editez datele de profil, funda pentru raspunsul cel mai bun si rapid

3 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Asta nu stiu ca nu mi s-a intamplat. dar totusi nu poti sa dai sterge si sa le stergi?

| Laurici :x explică:

Dau "stergere" dar nu se sterge commul sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

May asa mi s`a intamplat si mie chiar nu stiu dc... dar eu fac in felul urmator : ii dau id si parola celei mai bune prietene si imi sterge ea commul care il vreau sters poate la noi este din cauza windowsului nu am nici ce`a mai myk idee eu ti-am sp cum procedez eu sper sa te ajute :d