| Chocolattex3 a întrebat:

FUNDA!love strucklove struck si VOT pentru fiecare răspuns Tipul de care imi place l-am întâlnit într-un pub prin niste prieteni de ai mei.Nu stiu sigur daca ma place pentru ca nu am vorbit cu el de atunci pentru ca nu stiu cum sa intru in discuție.(e cu un an mai mare sau 2)Am fb lui si i-am dat si like la unele poze iar dupa ceva timp mi-a dat si el la o poza, dar dupa o săptămâna într-un fel mi-a căzut speranța ca as avea vreo șansa si l-am scos de la prieteni, iar el m-a băgat innapoi.Azi mi-a dat like la aceeași poza dinnou.intrebarile mele sunt:Ce sa cred? Sa vorbesc cu el? Daca da ce? cum sa intru in vorba cu el? am vreo șansa?

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Greu de spus daca ii place de tine doar pentru ca ti-a dat 1 Like la poza. Daca e mai curajos banuiesc ca iti spunea ca ii place de tine, dar poate e timid. Incearca sa intrii in vorba cu el si sa vezi daca aveti lucruri in comun si daca va potriviti, ca intr-un final sa-l intrebi daca te place sau el pe tine. Bafta!

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ai putea sa intrii in vorba cu el multumindu`i pentru ca ti-a dat like, dupa care sa vorbiti de ziua in care l`ai vazut, si intr-un final sa-l intrebi ce parere are despre tine, fai cateva complimente iar daca iti face si el si vorbiti destul de deschis e posibil sa ii fi pe plac

| SergiuBoss11 a răspuns:

Pfff,ti-a dat like la poza, e mort dupa tine!