| AnnaAstery a întrebat:

FUNDAA! Buna, sunt clasa a 11a la uman (stiinte sociale) si as vrea si eu cateva idei de domenii / job-uri pe care le-as putea urma. Eram foarte sigura ca vreau sa urmez academia de politie dar in urma unei probleme de sanatate nu mai pot face sport. Aveti cateva idei. pe ce domenii as putea aplica in viitor? (cat mai multe exempla VA ROG, dar in afara de avocat sau judecator). Sunt o persoana activa, descrucareata si un bun organizator si as accepta si ideea de munca la birou sau pe teren. MULTUMESC! :*

Răspuns Câştigător
| Miree a răspuns:

Ramura de baza este Jurnalismul, apoi Fcultatea de Litere si Limbile straine. Acum depinde si ce pasiuni ai si ce iti place. Poti lucra in orice domeniu.