| andra_7244 a întrebat:

Fundaa! Hellpp! Cand vreau sa imi deschid pagina de mess scriu id-ul si parola, se incarca 2 secunde si dupa aceea dispare tot fara sa fiu onnline...De ce? Stie cineva? x_X

2 răspunsuri:
| georgeceltoma a răspuns:

Dezinstaleaza messul, reinstaleazal din nou, apoi restart la calc deschide messul si logheazate, daca apare aceeasi problema ori ai tasta CPU de litere mari activata, ori parola sau nick name gresit sau e problema de la servarul lor. Daca e de la ei se remediaza de la ei!

| Iachim_Adriana_1990 a răspuns:

Trebuie sa pui idul corect si parola la fel trebuie sa fiiba coreacta... daca nu inseamna sa tiai uitat parila s-ai id...paaaaaaa