| Ada_5529 a întrebat:

Fundaaa! Cum se poate fura mai nou la barn buddy cand cainele nu este nemancat? Vechea modalitate cu "tab" nu mai merge!

Răspuns Câştigător
| SCosmin a răspuns:

Nu conteaza daca cainele are mancare.

ei manusa, te duci la recolta facuta furii iti ei bani dar nu conteaza dai clik in continuare pana furii, iar dupa aia dar refres si gata ai bani inapoi cei care ti ia loat cainele si plus planta furata.

sper ca te-am ajutat.

funda?

3 răspunsuri:
| SCosmin a răspuns:

Ba da mai anonimule crezi ca nu am incercat ie sa vezi ce bani am eu la barn buddy.

| deny a răspuns:

Dai mancare la caine chiar daca are si furi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmynel002: nu e adevarata faza cu refresh deoarece intr-adevar iti iei banii inapoi dar nu iti iei si recolta asa zisa 'furata' de la persoana respectiva