| IzzyTDG a întrebat:

FUNDAAAA! Plss mai ziceti-mi filme din astea triste, la care sa plang! Funda FUNDA FUNDA! Era unu in care o fetita (avea vreo 8 ani) si tatal ei era handicapat, si la un moment dat aia de la protectia copilului au venit sai ia fata ca cica era handicapat si bla bla blachatterbox plssss daca-l stiti sp si miee, da mia dati-mi si alte exempleeee de filmeee tristee ff tristeee! FUNDA FUNDA

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Iti recomand filmul paulie.eu il ador si mi se pare foarte emotionant. sad
vizionare placuta!

| tymo20 a răspuns:

The Ghost (1990) e de dragoste si drama.

| CopilRasfatzat a răspuns:

Fanaa :X

adOr filmul`big grin

| DeeDee_6345 a răspuns:

Fluke o minune de catel, e foarte emotionant filmul, iar cainele e un dulce. Daca indragesti cainii iti vor da lacrimiile.
xoxo