| DruggedCandy a întrebat:

FUNDAAAAAA vreau sa-i fac o farsa unui prieten pe care il voi intalni maine si nu stiu ce, vreau sa ramana socat un timp precizez ca sunt in stare de multe dar nu vreau ceva de genu sa-i spun ca vr sa ma culc cu el, sa fie ceva socant care ii va lasa "cicatrice" un timp dar desigur sa fie credibil mersi anticipat...:*

Răspuns Câştigător
| JollyLulu a răspuns:

Pai poti sa-i iei numarul de telefon si sa il pui in ziar la anunturi matrimoniale si sa-l caute barbati gay (daca e baiat) sau fete pe invers (daca e fata). Cred ca o sa fie destul de socat/a cand o sa vada ca il/o sun/a oameni pe invers care ii cer o relatie laughing
Funda?batting eyelashes