| ghkjghk a întrebat:

fundita Buna! Azi am mers in Obor si am vazut ca hala era inchisa si era foarte multa politie. Unii spuneau ca este o bomba acolo. Altii spuneau ca a fost taiat unul acolo? Imi puteti spune ce s-a intamplat? FUNDOI

Răspuns Câştigător
| Gabriella10 a răspuns:

Un bărbat a sunat la 112 astăzi la ora 13. 10 şi a anunţat că a pus o bombă în Piaţa Obor, al cărei parter a fost inaugurat chiar ieri dimineaţă. Poliţiştii nu au găsit niciun dispozitiv exploxibil la faţa locului.
Deci.BOMBAhappy
Fundita?tongue

2 răspunsuri:
| Gabriella10 a răspuns:

De fapt a sunat ieri la 13. 10 nu azibatting eyelashes soory:*

| Ancutzzaaa a răspuns:

Eu am auzit ca a fost o bomba thinking