| Cocolino24 a întrebat:

Fundita! Buna TPU... s aincep cu inceputul : Imi place de un baiat din grupul meu de prieteni... el este genul acela de baiat deschis dar misterios stiti voi, dar nu arata asta. Daca ii place o fata ii arata asta daca o doreste mai exact dar daca intr-adevar o place si usor usor se indragosteste nu ii mai spune. S ava spun cum se comporta cu mine : Cand stam fata in fata se stramba la mine asa amuzant si ne "jucam" ne batem etc, cand sta langa mine la fel si ne intelegem bine. Cum sa il fac sa ma placa? Mentionez ca si eu si el suntem genul mai nebun foarte amuzant carora nu prea le place sa fie monotoni.

1 răspuns:
| marinaa9 a răspuns:

Nu fa greseala sa pui pe altcineva sa il intrebe daca te place! asteapta sa mai treaca putin timp, daca se uite fix in ochi tai, sau la buze, sau mna..cand mai jucati jocuri si va cad pedepse incearca sa il saruti, daca refuza inseamna ca te placehappy caci nu vrea sa o arate, vorbeste cu el pe fb, iesiti doar voi 2.