| YrINaismissingtheoldTPU a întrebat:

Fundita! Buna TPU. vreau si eu statusuri noi.preferabil funny dar nu cu iubire etc...mersi :*

Răspuns Câştigător
| OvidiuDanzka a răspuns:

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna...))

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

stiti care`i dilema caprei? : daca e animal sau pozitie

Cautam barbat pentru lucru la fabrica de dinamita.Trebuie sa fie dispus sa calatoreasca.

mai incet cu pianul ca se varsa clapele.

ma urc pe poarta si strig deodata... MANCAMIATZI **** TOATA

Daca bunica mea si bunica lui Einstein erau lesbiene nu se mai nasteau doua genii!

* ٩(-̮̮̃•̃)۶

(̾●̮̮̃̾•̃̾) ̿ ̿ ‘̿’\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿̿̿̿ ̿ ̿ (̾●̮̮̃̾•̃̾)

* ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

»-(¯`v´¯)-»andrey»-(¯`v´¯)-»

* ٩(͡๏̯͡๏)۶

(̾●̮̮̃̾•̃̾)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿̿̿̿ ̿ ̿ (•̪●) ̿ ̿ ‘̿’\̵͇̿̿\з=(̾●̮̮̃̾•̃̾)

* ٩͡[๏̯͡๏]۶

٩(●̮̮̃•̃)=/̵͇̿̿/’̿̿ ̿̿ ̿̿’̿’\̵͇̿̿\=(•̃●̮̮̃)۶

* ๑۩۞۩๑

٩(-̮̮̃-̃)۶

Esti naiv? Dă-ne 500 de mii şi te ajutăm!

Sunt bun la pat…dorm continuu

Toata lumea cauta statusuri geniale.

Dacă mâine nu mai sunt pe mess înseamnă că am câştigat la loto

Uneori, un picior în cap spune mai mult decât 1000 de cuvinte.

Mai available ca oricând!

Am luat-o razna… promit să o dau înapoi

DND! Mă cert cu pixul

Opriţi planeta!…Vreau să cobor!

Şapca-n cap … Ţigara-n gură … stau pe NET mă doare-n P*lă!

DND! Ultima care m-a deranjat a fost Elodia

Nu te pune cu idioţii. Te vor trage la nivelul lor şi te vor bate cu experienţa.

Nu există femei urâte, ci doar bărbaţi insuficienti de beţi!

Deranjează-mă tu să vezi cum îţi cântă dracii LIVE rolling on the floor

Am citit undeva că tutunul şi alcoolul dăunează grav sănătăţii aşa că m-am lăsat de citit.

Vrei internet de 555 ori mai rapid? N-AVEM!

1 răspuns:
| paaauul a răspuns:

Nu e bine sa mananci noapte,caci pe dimineata nu va mai ramane nimic.
Am spalat urechile – acum castile nu se mai tin.
S-a terminat copilaria – atunci cind parintii nu iti mai lasa piciorul de pui din zeama.
Iubesc pisicile flaminde – sunt atit de sociabile.
Computatorul are caracteristici bune,dar nu am in ce sa ma joc.
"La ce dracu imi trebu" si "nu stiu cum se face" – sunt sinonime
Cautind prin geanta unei femei – puteti gasi orice! Chiar si sensul vietii
Daca ar fi premiu pentru lene, as trimite pe cineva sa mi-l aduca.
Inainte credeam ca lucrez pentru bani, dar acum cind ma uit la leafa mea – imi dau seama ca lucrez probabil pentru placere.
Orice muzica nu as pune, vecinii mei nu sunt multumiti.Da ce rahat de muzica ei asculta?
-Imi pare ca v-am epuizat pe toti cu prezenta mea! -Nu, gresesti, nu iti pare.
Cosmetica face domnisoarele mai frumoase – pina vine ploaia.
Nu viata este grea.Pur si simplu cineva e lenos…
Doua reguli ale succesului :Niciodata nu spune oricui ceea ce stii.
Benzile pentru slabire ar trebui lipite pe gura.Asa o sa functioneze mai bine.
Doamna Ioana aparunduse de agresor a incurcat balonasul cu gaz, cu cel cu fixative.Agresorul a fost gasit dupa parul frumos aranjat.
Acel sentiment cind aproape ai uitat un op si el hop si iti scrie.
Chiar daca il stergi din prieteni, oricum il iubesti.
L-am gasit pe el anume, pe care mi l-am dorit mereu! Gata restul sunt liberi.
Viata trebuie sa o traiesti asa ca de ia sa stie Google, dar sa nu stie Youtube.
Cind totul este bine, nu este bine! Este suspect.
Daca persoana cu care discutati deja de ora sta cu gura deschisa si nu spune nimic.Verificati,poate a adormit ticalosul…