| refleks a întrebat:

Funditawinking ce parere aveti de samsung I5500 galaxy 5 aici citeva detalii Specificaţii tehniceTipul dispozitivului: Smartphone
Frecvenţa de operare: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100
Mărime/greutate: 108 x 56 x 12.3 mm / 102 g
Acumulator: Li-Ion 1200 mAh
Gestionarea consumului(durată de convorbire/aşteptare): Pana la 9 ore 30 min (2G) / Pana la 6 ore 30 min (3G) / Pana la 521 ore (2G) / Pana la 375 ore (3G)
Afişaj: 2.8 inchi, TFT capacitive touchscreen, 256K culori
Rezoliuţie: 240 x 320 pixeli
Afişat: 2010, August

Transmiterea de dateMesaje: SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM, RSS
Bluetooth: v2.1 cu A2DP
Infraroşu: Nu
Wi-Fi:
WiMAX: Nu
Conectivitate la PC: v2.0 microUSB
E-mail: Este
Acces la internet: HTML

Funcţii de multimedia:Tonuri de apel: MP4/H.264/H.263 player, MP3/WAV/eAAC+ player, Stereo FM radio with RDS
Jocuri: Sunt, MIDP 2.0
Camera foto: 2 MP, 1600x1200 pixeli, Geo-tagging, smile shot
Camera video: QVGA@15fps
GPS:
Sistem de operare:
Funcţii suplimentare: Android OS, v2.1 (Eclair), 600 MHz processor, Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Accelerometer, 3.5 mm audio jack

Funcţii de memorieMemorie internă: 170 MB
Cartela de memorie: microSD, pana la 16GB

Conţinutul pachetului de vânzareComplectaţie: Complectatie standarta

2 răspunsuri:
| gabyrulles22 a răspuns:

E un telefon foarte bun:d, dar este scump... daca ti-l permiti.Raportul pret/calitate este bunbig grin

| refleks explică:

Nu e deloc scump sa stiiwinking