| Poinsettia a întrebat:

Fundita. Cea mai penibila, dar totusi cel mai amuzanta intamplare din viata voastra.

Răspuns Câştigător
| ana1234 a răspuns:

Haioasa vei...na de-aicilaughinglaughingeram vara trecuta la mare si ma bronzam, stateam pe burta cu o palarie pe cap. a trecut un tip care nu si-a dat seama si m-a calcat pe mana.eu cu reflexele mele de caratista l-am luat de picior si a cazut peste sora mea care statea pe cearceaful celalaltlaughingera o harmalaie de neimaginat... m-am ales cu numarul tipuluibig grin

9 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Acum cateva zile eram cu 2 fete : anca (futuroaica ) si irina (zuzy), ce am scris in paranteze sunt poreclele lor, dansam pe starda in drum sper scoala si cantam taranul e pe camp. La un moment dat eu ma oprisem vazand ca se uita atata lume la noi si ma uitam la niste colegi de clasa care radeau de noilaughing iar zuzy si futuroaica au intrat in mine si eu am cazut intr-un gard viu "tufis" si apoi nu mai puteam de ras si am mai cazut o data dar pe trotuar, eram plina de noroi laughing a fost penibil dar in acelasi timp amuzant. Toata clasa a inceput sa radaaa... si suntem a 9-a, mai ceva ca la gradinita.

| OanaG a răspuns:

Cea mai amuzanta.rolling on the floorsunt o groaza dar asta mi se parea cea mai cea si o lipsa de simtire big grin

Femeia de servici care face curat pe scara bate la mine la usa si ma roga frumos sa o las la toaleta ca face pisu laughing, i-am zis ca am un lighean cu sosete ca urmeaza sa le spal dar ea tot zicea dar poti lua ligheanu...normal ca NU am lasat-o spunandu`i ca la mine in casa nu e wc public!laughing

| Veve :X a răspuns:

Waa sunt o gramada laughing dar totusi una n`am s`o uit cat voi fi si`oi trai laughing Era vara, cald iar eu cu o prietena vroiam sa mergem la autogara cu rolele, pana sa ajungem la autogara trebuia sa trecem un pod.Toate bune si frumoase pana cand am trecut podul si trebuia sa cobor 2 scari iar eu batman-batman am sarit si dintr`o data buff! in fund laughing erau 2 batranele si ce s`au speriat saracutele laughing de prietene mea nu mai zic oh go on a vrut sa`si de`a rolele jos sa ma ajute sa ma ridic dar eu nu mai puteam de ras laughing e funny sa vezi cativa oameni care se streseaza pentru tine cand tu razi de mama focului laughing

| Butsilee a răspuns:

Chiar ieri straight face Cand un baiat mi-a bagat limba in gura, mai avea putin si ajungea in gatrolling on the floor Cei drept baiatu` are limba lunga+pierce rolling on the floor

| lays a răspuns:

Coboram scarile in figuri.era vara.bronzata, panatloni scurti.si erau unii care ma enervau.am zis sa nu le dau atentie.sa ii ignor complet.si coborand eu asa, mi s-a sucit picioru si am cazut. a fost mega-penibil, dar m-am prapadit de ras.la fel si oamenii care coborau in pasajbig grin.alta ar fi la a 2 a intalnire cu actualul meu iubit.am zis sa mergem sa papam pizza.toate bune si frumoase.am mers, am comandat si am vrut sa urcam la masa.cum am pus piciorul pe scara, m-am imprastiat.Doamne,ce penibil a fost.toti de sus cu ochii pe mine.prietenul meu nu stia ce sa mai faca. te-ai lovit, esti bine, etc iar eu radeam de mama focului.eh,intamplarioh go on

| Slavic a răspuns:

Nu stiu sigur care e cea mai amuzanta, dar in orice caz ultima a fost chiar in seara de craciun...eram cu prietenii la o cabana, in hol era gresie si cum am intrat de afara era ud pe jos, dupa un timp ma sarutam cu prietenul si am ajuns pana in hol el fiind un pic ametit sa lasat pe mine eu am cazut iar el peste mine, toata lumea se uita la noi ca ce am facut iar noi nu ne mai puteam ridica

| gabitza_6878 a răspuns:

Am avut un dans la scoala rolling on the floorsi a terbuit sa ies ca eram pe langa ritm ( cea mai ratoanca ) rolling on the floor)
sau o data am aruncat cu un cd si a trecut fix pe langa o baba laughing)
sa moara aia de frica laughing
am avut si una ca a anei ( ana1234)
eram pe banca si s-a asezat unul langa mine. a vrut sa se apropie de mine si nu stiu cum dracu' am reusit sa-i trag una direct in fata cu piciorul laughing)

| vivi_5803 a răspuns:

Urcam scarile spre clasa si deodata ma vad pe jos.In fata prietenilor m-am simtit groaznic!

| marya_3184 a răspuns:

Am un coleg in clasa, care are obeceiul sa ma traga de chiloti cand trece pe langa banca mea, si odata s-a intamplat sa ramana cu ei in mana, mai aveam o pereche pe mine, dar astia au ramas in pantaloni cand m-am schimbat seararolling on the floorlaughing...ioi rolling on the floor