| Static a întrebat:

Fundita big grin, cum pot sa vorbesc cu ceilalti jucatori in jocul It Girl de pe facebook? cum pot sa imi fac iubit si cum sa fac credite fara sa le cumpar? big grin

3 răspunsuri:
| r0xyna a răspuns:

Nu poti sa iti faci credite fara sa le cumperi big grin

| Cristina_2849 a răspuns:

In jocul it girl nu poti sa vorbesti cu alti jucatoribig grin ce vezi ca scriu tipele alea pe sus sunt doar robotilaughing. asta credeam si eu prima oara, pana sa imi dau seamabig grin. si tipele care le vezi in jurul tau nu sunt onlice ci doar roboti adormitilaughing. nu stiu daca ma intelegi. si iubit iti faci cand ai clique cat mai mare. adica inmulteste-ti pretenii. a si reputatia de asemenea trebuie sa o ai peste 50big grin. cu creditele nu le amlaughing las pe altcineva cu astealaughing

| Cristina_2849 a răspuns:

Nu poti sa vorbesti sau sa faci chat pe itgirlbig grin. iar cu iubitul. trebuie sa ai clique cat mai mare, adica sa iti maresti numarul de prieteni, si sa ai o reputatie mare de asemeneabig grin a si nu te duce si u la aia care au cate 30, 28 flirtul ca nu o sa iti iasa din prima. mai intai incepe si tu cu d'aia de 7- 15.big griniar cu creditele nu le amlaughingrolling on the floor