| βǿβǿ a întrebat:

[fundita] Deci. sunt cls a 6 a si el a 7 a. mie imi place de el dar nu stiu daca si lui de mine :-s. Se uita in ochii mei cand vine la scoala, in parc se uita tot la mine, dar pe HI5 nu ma acceaptastraight face. precizez ca are HI5 activ.straight face. Si nu stiu daca nu ii place de fosta lui prietenastraight face. deodata cu el. Fata respecti eu nu o suport si nu sunt singura, majoritatea fetelor si a baietilor nu o suporta. Dar oare lui ii place de ea? straight face. Nu stiu ce sa facstraight face. Helpsad

P. S: nu vreau glume proaste.straight face! nu am pus intrebarea pentru a va bate joc. deci va rog raspundeti cu seriozitate

Răspuns Câştigător
| blueeyedgirl a răspuns:

Pentru varsta voastra nu poti sa zici ca vai ce mare e iubirea, deci poate nu ii mai place de fosta prietena dar incerca sa intri in vorba cu el ceva sau roga-l sa te ajute intr-un fel daca tine la tine sigur nu te va refuza. daca se uita in ochii tai big grin smug e un semn bun in caz ca esti mai rusinoasa imprieteneste-te cu colegele din clasa lui si zile lor sa-l inrebe daca ii place de tine... sper ca te-am ajutat pa pup:*

4 răspunsuri:
| DianaAndra1 a răspuns:

Ai curaj sa vorbesti cu el? sau sa te intreb. te tine? straight face. ai putea incerca. ii poti scrie un mesaj pe hi5 happy. stii ca, de exemplu eu, nu mai accept pe nimeni pe hi5 pentru ca atatia trimit cerere(si eu nu accept prieteni, numai pe cei pe care-i cunosc). e ft plictisitor. nici nu ma uit big grin. ii scrii un mesaj. poate-ti scrie si el. vezi tu big grin

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Fa rost de id`u lui si spune-i ca il placi,

| Missin`you` a răspuns:

Daca`la nimeni nu`i place de ea...asta nu inseamna ca niji lui nu-i place. poate` ca pe el il atragesmug nu jtyu. poate nu intra pe hi5 :-s jty dupa ce te desparty de cineva`te mai gandesty la acea persoana... incearca sa-l abordezi intr-un anume felsmug messenger happy nr de tel. poate`afli daca ii mai placehappy fundita?happy:d

| βǿβǿ explică:

P. S: faza este ca s-a despartit de fata respectiva de 2 anilaughing