| anonim_4396 a întrebat:

FUNDITA! happy
Este un baiat de nota 12! Vorbim de ceva timp, ma ia de acasa cand iesim in oras, ma aduce inapoi, a vrut sa-i fac cunostinta cu mama cand am avut ocazia, este foarte grijuliu, ma alinta. Eu am 16 ani, el 20. De ce cand ma saruta ma prinde de fund? I-am atras oarecum atentia ca e prea devreme. Mi-a spus ca daca ma deranjeaza sa-i spun pentru ca nu ma mai prinde. Nu ma deranjeaza, dar toate cu limita! De ce ma prinde de fund? Ce trebuie sa fac in acest caz, sa-l resping? Se gandeste la ceva mai mult?!

3 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Nu te mai panica era mai grav daca punea mana la fofo happy asa pe fund inceraca doar sa fie mai intens sarutul nu te mai speria daca tu consideri ca e de 12 atunci fii si tu de 12 pentru el sa stii ca nu multi baieti se comporta exemplar cu o fata esti norocoasa nu da cu picioru unei relatii frumoase

| Lavii007 a răspuns:

Vrea sa simta mai multa placere in timpul sarutului

| Liviu a răspuns:

Fa si tu cum a facut fosta cu mine, cauta motive de rahat, si vei primi ceea ce cultivi.
Stai linistita, nu iti face nimic grav. Nu face din *** bici e o vorba happy
Atata timp cat timpu iti pune totu la picioare, te legi de mici defecte? Bag mana in foc ca daca tipu te-ar lua la purificat, ti-ar gasi la lucruri care nu ii plac de ti-ar umple 2 carnete laughing.Dar nu putem fi perfecti.Cum spunea cineva mai jos, daca nu ti-a pus mana la fofo (inca) ce te deranjeaza? SI daca zici ca nu te deranja, atunci ce cauti pe TPU?>