| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Hey TPU! Am si eu o intrebare(este adresata tuturor dar mai ales celor care fac parkour si freerunning-baieti)Cum face un baiat care nu prea ma observa sa ma placa din nou(m-a placut pana in toamna dar l-am ranitsad) dar nu pot intra in vorba cu el pentru ca prietenii lui sunt cam ciudati si nu vor sa vorbeasca cu alta lume decat cu cei pe care ii cunosc bine si le sunt prieteni buni... Vreau sa-i atrag cumva atentia dar sa par ciudata sau nebuna! Funda TPU! P. S.:El este la alt liceu si face de dimineata iar eu de dupa-masa si ne vedem doar sambata si duminica!

2 răspunsuri:
| Nostradamuss a răspuns:

De ce in special pentru cei fac parkour si freerunning? au cazut in cap de mai multe ori si tu vrei sfaturi mai nebunesti? sau tipul de care vorbesti e un emoist care se spala o data la o luna si care fumeaza chistoace de tigari si nu are un ban in buzunar? nu prea ai cum sa pari ciudata sau nebuna intre asemenea caractere de 2, 5 lei bucata. cauta altul ca paracetamolul pisat pe care-l trage el pe nas nu-l face vedeta.

| BTOOM a răspuns:

Salut, practic parkour de 2 ani si nu cred ca lui iar pasa daca ai practica si tu dar pentru ai atrage atentia poti sa incepi si tu un sport in care va puteti antrena amandoi, si daca prietenii lui nu vor sa vorbeasca cu tine incearca sa vorbesti tu cu ei, asa o sa va cunoasteti si voi si poate or sa te accepte.
Mult noroc cu baiatulwinking