| anonim_4396 a întrebat:

FUNDITA! happy
Ma inteleg foarte bine cu iubitul meu, ma ia de acasa, ma aduce acasa, intamplarea a facut sa faca cunostina cu mama si a fost chiar incantat, este foarte grijuliu, ma pupa pe frunte, nu e genul sa ma pipaie, are foarte multa grija de mine, ma tine mereu de mana, imi pupa mainile, le-a spus parintilor de mine, vorbeste cu mine de fata cu ei, depune eforturi mari sa ne vedem zilnic, suntem impreuna de o saptamana, cand plecam de la un local ma ajuta sa iau geaca pe mine, totul perfect si bine. Insa aseara mi-a zis "am probleme", am inteles la ce se refera si mi-a spus sa nu-l mai sarut in public pentru ca nu se poate controla. Deci, mi-a spus asta pentru a-mi da de inteles ca NU vrea doar chestia aia sau pentru a-mi da de inteles ca vrea chestia aia? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| m00n a răspuns:

Dooh`e baiaaat, desi e cam nasol sa-ti spuna asta dupa o saptamana. Daca vrea sa iti arate ca tine la tine cu adevarat, eu zic ca mai rezista putinhappyNu-l lasa sa te controleze cu faze de-astea gen"nu ma mai saruta ca nu mai pot"(nu mai poate doar daca are o problema de ejaculare precoce=cosmar, in rest se descurca el cu asemenea "problemute").
It`s all just a devious mind game!
Deci el merita o funda ca a incercat asa, mai pe dupa visin ce-i drept.
Ai 2 optiuni:ii cedezi sau te faci ca n-ai inteles aluzialaughing

| paulpetrolistu a răspuns:

Sa stii tu ca baietii intr-o relatie sunt mai rusinosi o perioada, dupa care revine totul la normal, o sa vezi! chiar si eu sunt mai rusinos in prezenta unei fete pe care o plac! daca vrei mai multe informatii despre baietii id-ul meu de mess e paulvasile48

| MeddyMaddy a răspuns:

Poate ar trebui sa va mai pipaiti si voi, dar nu sa o faceti asa dupa o saptamana. Asta nu e dragoste, e doar o dorinta a lui. Daca vrea doar sa o faceti, o saptamana ii este usor sa fie cel mai dragut baiat din lume, sa vedem dupa. Totusi el nu vrea sa-l saruti in public, deci in privat vrea?

| smil3y2002 a răspuns:

Poate se excita foarte repede si de la acel sarut nu se poate controla. Oricum este sigur ca vrea mai mult. Asta vor toti baietii la un momentdat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dramatism de copil mic. asta e vrajeala ca nu se poate controla, orice barbat se poate controla, are nevoie doar de un pic de bun simt

| darrio2007 a răspuns:

Ce consumati la local? Iti spune asta la intrarea in local sau la iesire? E clar ca te vrea la pat daca a spus asta.Asa de greu intelegi?